There are no translations available.

Výlety v okolí

Kutná Hora Kutná Hora

0km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Kutná hora je známá svými nalezišti stříbra, je tu muzeum, kde se dozvíme veškerá historická data. Náměstí je opravdu krásné a nádherná architektura nás jistě uchvátí. Konají se ..


Vlašský dvůr Vlašský dvůr

0km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Vlašský dvůr je součástí historického centra města Kutná Hora , které bylo zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Nachází se asi 63 kilometrů východně od hlavního města Pra..


Chrám svaté Barbory Chrám svaté Barbory

0km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Chrám svaté Barbory je trojlodní gotický kostel v Česku . Nachází se ve městě Kutná Hora ve Stredočeském kraji. Pozdně gotický Chrám svaté Barbory je zasvěcený patronce horníků ..


Krytý bazén Kutná Hora Krytý bazén Kutná Hora

1km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Krytý bazén Kutná Hora je vnitřní plavecký areál. Nachází se ve městě Kutná Hora v Středočeském kraji v České republice. Areál nabízí velký bazén 25 m x 12,5 m o hloubce 120 až ..


Plovárna Kutná Hora Plovárna Kutná Hora

1km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Plovárna Kutná Hora je venkovní koupaliště. Nachází se ve městě Kutná Hora ve Středočeském kraji v České republice. Plovárna Kutná Hora nabizí plaveckou a rekreační část. Je v..


Bobová dráha Kutná Hora Bobová dráha Kutná Hora

1km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Bobová dráha Kutná Hora je nejdelší v České republice a druhá nejdelší v Evropě . Nachází se v Kutné Hoře , ve sportovním areálu Klimeška. Bobovka Kutná Hora Bobová dráha Kutn..


Kostnice - Kutná hora Kostnice - Kutná hora

2km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Kostnice - Kutná hora je světově unikátní objekt podzemní kaple ze 14. století s kosterní dekorativní výzdobou. Jde o nejnavštěvovanější památku Středních Čech. 1 hodina cesty vl..


Rozhledna Vysoká u Kutné Hory Rozhledna Vysoká u Kutné H..

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Rozhledna Vysoká u Kutné Hory je vyhlídková telekomunikační věž. Nachází se mezi obcemi Miskovice, Vysoká a Mezholezy východně od města Kutná Hora ve Středních Čechách. Rozhledna..


Zámek Kačina Zámek Kačina

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zámek Kačina se nachází ve Středočeském kraji nedaleko města Kutná Hora v České republice. Zámek nechal v letech 1806 až 1824 vystavět Jan Rudolf Chotek, tehdejší purkrabí Králov..


Vodní svět Kolín Vodní svět Kolín

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Vodní svět Kolín je vodní zábavní park. Nachází se ve městě Kolín v České republice. Vodní svět Kolín vnitřní části nabízí bazén pro kondiční plavání v délce 25m. Dále zde naj..


Chrám Sv. Bartoloměje Chrám Sv. Bartoloměje

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Chrám Sv. Bartoloměje je Národní kulturní památka v České republice . Nachází se ve městě Kolín, ve Středočeském kraji. Chrám Sv. Bartoloměje nechal vystavět Přemysl Otakar II., ..


Kolín Kolín

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Kolín je přitažlivé město v České republice. Nachází se na východě oblasti Středočeský kraj (Okres Kolín) , asi 40 km od Pardubic, poblíž turistické oblasti Polabí. První zmín..


Zámek Bečváry Zámek Bečváry

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zámek Bečváry je vrcholně barokní zámek v Bečvárech ve středních Čechách v České republice , asi patnáct kilometrů od Kolína . Nádherný zámek pověstného generála Laudona vytváří..


Uhlířské Janovice Uhlířské Janovice

16km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Uhlířské Janovice jsou město, která leží 17 km jihozápadně od Kutné Hory , v České republice . Rozprostírá se na mírně zvlněné planině, stoupající pozvolna z Polabské nížiny. Spo..


Zámek Žleby Zámek Žleby

17km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zámek Žleby tvoří dominantu nad stejnojmennou obcí Žleby. Mezi městy Čáslav a Kutná Hora , na pomezí Středočeského a Pardubického kraje v České republice. Původně zde stál s..


Kouřim Kouřim

21km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Kouřim je malebné městečko v České republice . Nachází se ve Středočeském kraji, asi 16 kilometrů západně od Kolína a asi 40 kilometrů východně od hlavního města Prahy . Kouřim ..


Národní hřebčín Kladruby nad Labem Národní hřebčín Kladruby n..

20km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Národní hřebčín Kladruby nad Labem je nejstarší hřebčín na světě. Nachází se v České republice , nedaleko Pardubic , v Kladrubech nad Labem . HistorieV roce 1560 prodal Jarosla..


Městské opevnění Kouřim Městské opevnění Kouřim..

22km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Městské opevnění Kouřim je národní kulturní památka České republiky. Nachází se ve městě Kouřim ve Středočeském kraji, asi 40 kilometrů východně od hlavního města Prahy. Městské..


Hrad Lichnice Hrad Lichnice

24km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hrad Lichnice je zřícenina hradu ze 13. století. Nachází se v České republice ve vesnici Podhradí asi 2 kilometry od města Třemošnice. Hrad Lichnice (dříve Lichtenberk) dal roku ..


Třemošnice Třemošnice

24km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Třemošnice jsou město, které leží na úpatí Železných hor pod zříceninou hradu Lichnice v České republice . Město je výborným výchozím místem pro turistiku i cykloturistiku. Hi..


Klášter Sázava Klášter Sázava

27km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Klášter Sázava je Národní kulturní památka (1962) v České republice. Nachází se ve Středočeském kraji ve městě Sázava. Klášter Sázava je jedním z nejstarších klášterů v Čechách, ..


Zámek Kostelec nad Černými lesy Zámek Kostelec nad Černými..

29km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Knížecí Zámek Kostelec nad Černými lesy se nachází se ve středních Čechách, v městečku Kostelec nad Černými lesy . Stojí na místě původního gotického hradu. První písemná zmínka ..


Kostelec nad Černými lesy Kostelec nad Černými lesy..

29km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Kostelec nad Černými lesy, v minulosti nazývaný také Černý Kostelec (Schwarzkosteletz) , je město v okrese Praha–Východ, asi 30 km od hlavního města Prahy , v Česku . Město zaují..


Lázně Poděbrady Lázně Poděbrady

24km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Lázně Poděbrady jsou jedny z nejznámějších lázní v České republice. Zdejší železité lázně jsou oblíbené jak u tuzemských, tak u zahraničních návštěvníků. Lázně Poděbrady leží v o..


Poděbrady Poděbrady

24km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Na několika místech v Poděbradech můžete ochutnat místní minerální léčivou vodu. Místní patrioti tvrdí, že je fantastická, mně ale trvalo mnoho týdnů, než se jí dokázala napít - ..


Hrad Oheb Hrad Oheb

30km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hrad Oheb je zřícenina hradu ze 14. století. Nachází se v České republice asi 1 kilometr od města Seč. Hrad Oheb stojí na strmé skále v CHKO Železné hory a zároveň v přírodní rez..


Vodní nádrž Seč Vodní nádrž Seč

30km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Vodní nádrž Seč je přehradní nádrž na řece Chrudimce. Nachází se v České republice u města Seč asi 25 kilometrů od krajského města Pardubice. Vodní nádrž Seč je vlastně údolní př..


Zámek Karlova Koruna Zámek Karlova Koruna

27km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zámek Karlova Koruna je barokní zámecké sídlo. Nachází se ve městě Chlumec nad Cidlinou cca 25 km východně od města Hradec Králové v České republice. Zámek Karlova Koruna nech..


Český Brod Český Brod

32km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Český Brod je malebné městečko s historickým jádrem, uchovaným především v gotických sklepích. Nachází se ve středních Čechách, v turistické oblasti Zlatý pruh Polabí, necelých ..


Voděradské bučiny Voděradské bučiny

34km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Voděradské bučiny je národní přírodní rezervace v Česku . Nachází se v okrese Praha-východ, na území obcí Černé Voděrady , Vyžlovka a Louňovice , v nadmořské výšce od 350 do 500..


Lázně Bohdaneč Lázně Bohdaneč

33km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Lázně Bohdaneč jsou malé město asi 8 km od Pardubic , v České republice . Žije zde přibližně 3 000 obyvatel a s krajskou metropolí ho spojuje městská hromadná doprava. LázeňstvíH..


Hvězdárna Ondřejov Hvězdárna Ondřejov

35km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hvězdárna Ondřejov je jedním z nejdůležitějších vědeckých pracovišť ve svém oboru v Evropě, které je přístupné široké veřejnosti. Nachází se v Česku , ve Středočeském kraji, na v..


Komorní Hrádek Komorní Hrádek

35km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Komorní Hrádek je zámek v Česku . Nachází se ve Středočeském kraji, v okrese Benešov, nad obcí Chocerady , na levém břehu řeky Sázavy. Historie Komorní Hrádek byl původně vysta..


Museum Rosice nad Labem Museum Rosice nad Labem

36km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

železniční Museum, které má i expozici historie městské dopravy. Specializuje se na předvádění drobných relikvií z historie zejména tratí v Pardubickém kraji a trolejbusů v Pardu..


Rozhledna Bára Rozhledna Bára

37km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Rozhledna Bára se nachází nedaleko osady Podhůra ve východních Čechách, v České republice .KonstrukceRozhledna Bára má světově unikátní konstrukci komolého trojbokého hranolu. Ce..


Nymburk Nymburk

31km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Toto město pravidelně navštěvuji již 5 let. A to kvůli restauraci U Anny Šmejdířky, kde se vždy dobře najím a navštívím kamarády, kteří zde bydlí a kvůli hradbám, kde se dá krásn..


Kotěrova vila Kotěrova vila

38km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Kotěrova vila se nachází v Chrudimi , v České republice . Vila je typickém zástupcem secesní architektury.HistorieNávrh vily byl dlouho připisován významnému architektu Janu Kotě..


Divadlo Karla Pippicha Divadlo Karla Pippicha

38km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Divadlo Karla Pippicha se nachází v Chrudimi , v České republice . Divadlo stojí v ulici Čs. partyzánů na břehu řeky Chrudimky, a zcela určitě zaujme už na první pohled. Historie..


Morový sloup Proměnění Páně Morový sloup Proměnění Pán..

38km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Morový sloup Proměnění Páně se nachází na Resselově náměstí v Chrudimi , v České republice . Barokní morový sloup je zajímavý svou bohatou sochařskou výzdobou. Historie Moro..


Stará radnice Chrudim Stará radnice Chrudim

38km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Stará radnice Chrudim se nachází v České republice . Stojí na západní straně hlavního Resselova náměstí v Chrudimi . Návštěvníka zaujme její zdobená barokní fasáda a zajímavá hi..


Apartmá Dostálovi Apartmá Dostálovi

0km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Apartmá Dostálovi najdete v půvabné historické budově přímo v centru Kutné Hory, jen 5 minut pěšky od kostela sv. Barbory. Funguje zde bezplatná síť Wi-Fi. Apartmá je zařízeno k..


Hotel Opat Hotel Opat

0km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hotel Opat v jednom z nejstarších šlechtických domů v Kutné Hoře nabízí luxusní a poklidné ubytování v pokojích upravených v okouzlujícím stylu s kabelovým internetovým připojení..


U Varhanáře U Varhanáře

0km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hotel U Varhanáře se nachází hned vedle Jezuitské koleje a nabízí elegantní pokoje s výhledem na 250 metrů vzdálený chrám sv. Barbory. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. U Varhanář..


Penzion Retro Penzion Retro

0km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Tento penzion se nachází v centru Kutné Hory, 400 metrů od katedrály sv. Barbory, která je zapsaná na seznamu UNESCO. Penzion Retro svým hostům nabízí k využití Wi-Fi zdarma, spo..


Pension Bed & Breakfast Pension Bed & Breakfas..

0km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Penzion Bed & Breakfast je situován jen 2 min chůze od centra Kutné Hory a 500 m od chrámu sv. Barbory. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV s plochou obrazovkou..


Hotel Mědínek Old Town Hotel Mědínek Old Town

0km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hotel Mědínek se nachází přímo v srdci historického Starého Města v Kutné Hoře, které je na seznamu chráněných památek UNESCO. Nabízí bezplatné bezdrátové připojení na internet a..


Hotel U Vlašského Dvora Hotel U Vlašského Dvora

0km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hotel U Vlašského Dvora v historickém centru Kutné Hory, která je na seznamu UNESCO, nabízí prostorné pokoje s bezplatným připojením na internet a kouzelným výhledem na město. H..


Penzion a Restaurant Barbora Penzion a Restaurant Barbo..

0km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Penzion Barbora se nachází v centru Kutné Hory a nabízí pokoje s koupelnou, bezplatným Wi-Fi, balkonem a přímým výhledem na historický chrám svaté Barbory. Penzion Barbora provo..


Hotel Zlatá Stoupa Hotel Zlatá Stoupa

1km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hotel Zlatá Stoupa nabízí polohu v centru města, jen 200 metrů od hlavního vlakového nádraží ve středověké Kutné Hoře, která je na seznamu památek UNESCO. Nabízí příjemné pokoje ..


Hotel U Kata Hotel U Kata

1km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Tento hotel se nachází pouhých 200 metrů od hlavní železniční stanice a historického centra Kutné Hory, které figuruje na seznamu světového dědictví UNESCO, a nabízí wellness cen..


Hotel Kréta Hotel Kréta

1km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Rodinný hotel Kréta najdete v tiché části Kutné Hory, 7 minut pěšky od hlavního náměstí. Nabízí krásný výhled na park a památky města. Součástí hotelu Kréta je také útulná resta..


Penzion Kutná Penzion Kutná

1km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Penzion Kutná se nachází v klidné části středověkého města Kutné Hory, 5 minut chůze od centra zapsaného na seznamu chráněných památek UNESCO a kostela svaté Barbory. Nabízí bezp..


Hotel U Růže Hotel U Růže

2km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Located in Kutná Hora, a medieval city which is a part of UNESCO, Hotel U Růže features an on-site restaurant with a bar and terrace serving traditional Czech and international c..


Penzion Sedlec Penzion Sedlec

3km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Penzion Sedlec se nachází na okraji Kutné Hory, města zapsaného v seznamu světového dědictví UNESCO, 3 km od katedrály sv. Barbory, a nabízí muzeum historie železnice a pokoje s ..


Autocamp Transit Autocamp Transit

3km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Autocamp je na okraji města Kutná Hora a přitom je dostupný jak vlakem (500 m) , tak MHD (400 m) . Autocamp je umístěn na zatravněném pozemku. Nabízíme ubytování v pětilůžkových..


Ubytování - pension levně v soukromí Ubytování - pension levně ..

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Ubytování v soukromí-levně v blízkosti historického města Kutná Hora, které je turisticky velmi atraktivní . Nabízíme 3 apartmány se samostatným vchodem a soc. zařízením. V každé..


Chateau Kotěra Chateau Kotěra

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Chateau Kotěra se nachází uprostřed velkého, zeleného parku na půli cesty mezi Kolínem a Kutnou Horou a nabízí unikátní elegantní pokoje a luxusní restauraci. Všechny pokoje jso..


Sporthotel Relax*** Sporthotel Relax***

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hotel je situován ve východní části regionu Střední Čechy, v klidném prostředí oblasti Polabské nížiny, nedaleko od mìsta Kolín, v katastru obce Veletov. Samotnou obcí prochází c..


Najít více zajímavostí »
Vložte zajímavosti v okolí na svůj web »

Fotografie z Panoramio jsou chráněny autorským zákonem

 
 

Adresa:

Pivnice Dačický
Rakova 8, Kutná Hora

Tel.:

  • (+420) 327 512 248
  • (+420) 603 434 367

E-mail:

mikulas@dacicky.com

Centrum Kutné Hory

 
 
 

S radostí vytvořil manGoweb [webdesign studio] 2006 - 2014. | Další prezentaci restaurace na Kudy z nudy. | Napsali o nás